2013/05/29

Summer 2013


Za oknem słoneczko, błękitne niebo, piękna pogoda - od razu poprawia się humorek po tych kilku deszczowych dniach! Więc od rana w głowie nam lato, słońce, plaża, morze i ... szalone kompletowanie walizek:) Chcemy przedstawić Wam kilka naszych ulubionych sklepów, w których zawsze zaopatrzamy się w stroje kąpielowe i kilka letnich inspiracji:) w tym roku stroje są na prawdę piękne i najlepiej żeby stał się cud i w naszych szafach znalazły się te wszystkie:))))!! Nie ograniczamy się do jednych wzorów, jednych krojów czy podobnych odcieni. W sklepach znajdziemy dosłownie wszystkie kolory i przeróżnie wykrojone stroje - tego lata będzie nam wszystkim łatwiej znaleźć coś dla siebie:)!

Calzedonia - Ciężko nam wybrać jeden konkretny, ale to nie dlatego, że nie podoba nam się żaden, ale dlatego, że oszalałyśmy na punkcie ich wszystkich! Lubimy to, że znajdziemy w jednej kolekcji wszystko na co mamy ochotę:) Neony, kolory khaki, czernie, biele, stroje skąpe czy mocniej zabudowane:)H&M - z Beyonce w roli głównej, to lubimy:) Stroje przez nią reklamowane są zarówno zmysłowe jak i zabawne. Może niekoniecznie wszystkie kroje strojów nam odpowiadają, ale za to kolory, wzory i humor TAAAAAK! A za co lubimy H&M? Za dobrą cenę i świetne pomysły:)
River Island - nasz ulubiony sklep:) interesuje nas w nim wszystko ! A stroje kąpielowe i plażowe są na prawdę niepowtarzalne!

Zawsze zerkamy również na propozycje Atmosphere, Secret Possession oraz szukamy perełek na www.zalando.pl :)!  A WY GDZIE ZAOPATRUJECIE SIĘ W BIKINI:)??


Nasze inspiracje na te lato:)


5 komentarzy:

 1. świetne:)u nas też podobny post:)zapraszamy

  OdpowiedzUsuń
 2. zawsze mnie zachwycają te piękne figury modelek! ;c

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kupiłam swój ulubiony kostium dwuczęściowy za 60 zł w TK MAXX :)) Polecam tam poszukać!

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie podoba się żółty z nowej kolekcji Calzedonii i chyba się na niego skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze,za te pozytywne jak i za konstruktywną krytykę :)