2014/05/03

Shopping Online z promoszop.pl

Długi weekend, pogoda odmówiła współpracy,można trochę pobuszować w internecie...:)
Każda z nas czasami robi zakupy online, czasem są to już upatrzone rzeczy lub produkty, a czasem robimy to spontanicznie.
W sklepie możemy zapytać o rabat, ale w internecie? Czy kupując online pytamy o zniżki? Nie pytamy, kupujemy w takiej cenie, jaką widzimy. Błąd! Od dzisiaj nie przepłacamy :)
Jest taki adres gdzie znajdują się miliony zniżek :) można się nawet załapać na darmową dostawę, lub prezent do zamówienia :) Ten adres to promoszop.pl

                                          LINK TUTAJ

Portal promoszop stanowi całą bazę zniżek do różnych sklepów, głównie online. Możecie wyszukiwać kupony dowolnie, kategoriami lub po nazwach sklepów. Zakładki umożliwiają wygodne poruszanie się po portalu: nowe kupony, TOP 20 kategorii, sklepy od a-zNam podoba się to, że nie trzeba spełniać żadnych specjalnych warunków, by z tego korzystac, nie trzeba się rejestrowac, pamiętać kolejnych haseł. A zapisanie się do newslettera daje możliwość bycia na bieżąco, ale nie stanowi wymogu.
Komplikacji nie ma żadnych , pozostaje więc tylko przyjemność kupowania taniej :) Klikając w konkretny kupon rabatowy przenosimy się automatycznie do sklepu internetowego danej firmy, a tam rabat jest odejmowany od naszego zamówienia, lub ewentualnie musimy wkleic kod rabatu. I to wszystko :) zakupy zrobione :)
Zatem przy okazji kolejnych zakupów sprawdźcie, czy czasem nie ma dla Was jakiś fajnych rabatów na http://www.promoszop.pl/

Promoszop jest też na FB, tam również informacje o rabatach na bieżąco i konkursy :)


PS. Kupony na promoszop.pl pojawiają się codziennie! Są starannie aktualizowane :) Nie przepłacajcie nigdy więcej :)

2 komentarze:

  1. Fajna i przydatna strona, ale zawsze można taniej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Co tak słabiutko ze stylizacjami ostatnio? :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze,za te pozytywne jak i za konstruktywną krytykę :)