2014/04/09

Zielonabazylia.pl - naturalne produkty   Lubimy dobre, zdrowe i naturalne produkty,stale poszukujemy, kosztujemy i sprawdzamy, dziś mamy dla Was taki właśnie adres - dobry i sprawdzony! :)
http://www.zielonabazylia.pl/
 Jest to miejsce, gdzie można znaleźć produkty naturalne,bez glutenu, bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Miałyśmy okazję spróbować kilku fajnych produktów z oferty zielonej bazylii, są naprawdę pyszne i przede wszystkim zdrowe.
Gumy do żucia i cukierki w 100% naturalne! Zamiast cukru zawierają bezpieczny dla zębów brzozowy Ksylitol, nie zawierają glutenu. Co ważne - mogą je jeść dzieci powyżej 3 roku życia. Ksylitol pomaga redukować kamień nazębny i zmniejsza ryzyko występowania próchnicy.
Na zdjęciu cukierki o smaku pomarańczy z mandarynką i truskawki z wanilią oraz miętowe gumy do żucia.Dżemy owocowe bez cukru! Dosładzane sokiem owocowym. Malina z żurawiną,jagoda z czarną porzeczką, truskawka. Każdy w cenie 10,99I najlepsze na koniec :) Lody owocowe do zamrażania w domu :) Wykonane na bazie mleka kokosowego, nie zawierają laktozy, cholesterolu, orzechów, tłuszczy trans. Są w formie płynnego soku, który sami zamrażamy w domu, wkładamy je na 15 h do zamrażarki. Mają tylko 66 kcal na porcję! Występują w ciekawych połączeniach smakowych: ananas z kokosem, różowa guawa z kokosem, mango z kokosem.
Zapytacie ile kosztująakie lody? Cały kartonik, mieszczący 10 sztuk kosztuje 19,99 zł, co wydaje nam się być rozsądną ceną za taki zdrowy przysmak.


To oczywiście tylko część tego, co sklep ma w swojej ofercie. Znajdziecie tam również naturalne czekolady, kawę, herbatę, miód, różnego rodzaju słodycze: batony, żelki, przekąski, cukierki - najlepiej wejdźcie na stronę i poszukajcie czegoś dla siebie :) http://www.zielonabazylia.pl/

Widzimy tu jeszcze jeden walor :) wszystko kolorowe i energetyczne! :)

1 komentarz:

Dziękuję za pozostawione komentarze,za te pozytywne jak i za konstruktywną krytykę :)