2013/01/10

Wyprzedaż naszych szaf :)

Wielokrotnie pisałyście do nas o informacje gdzie znajdujemy poszczególne rzeczy z second handów więc postanowiłyśmy wyjść na przeciw i podzielić się z Wami naszymi "perełkami". Od dziś jest możliwość zakupu wybranych butów, torebek, ubrań oraz dodatków na naszym koncie allegro. Będziemy na bieżąco Was informować na blogu o wystawianych nowościach.
Nie każdy ma swoje adresy second handów,czas na poszukiwania, albo zwyczajnie nie ma do tego weny więc my chcemy Wam w tym pomóc. Wystawiane będą rzeczy nie tylko z second handów, ale i również z sieciówek, nie tylko w naszych rozmiarach - czasem zdarza nam się zakupić rzecz, która po przyjściu do domu okazuje się nietrafiona, albo w nieodpowiednim rozmiarze - a może komuś innemu się przyda:). W celu otrzymania informacji, większej ilości zdjęć, pytań jakichkolwiek prosimy o kontakt zarówno na meila blogowego jak i na glamourstyle@o2.pl.

Zapraszamy na pierwszą turę :)

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25456824Buty Diesel rozmiar 38


Rude czółenka rozmiar 38


Buty Aldo


Buty Deichman - fiolet


Komplet torebka i pasek


Kopertówka HOUSEPasek GOLD!Apaszka panterka


Komin odblaskowy, czerwień-malina!Komin szary - nowy - posiadam dwie sztuki :). Swojego bym nie sprzedała, tak go lubię:)
Bransoletka koraliki - turkus

OpaskaNaszyjnik Glliter


2 komentarze:

  1. nominowałam Cię do zabawy "Liebster Blog"
    szczegóły u mnie,pozdrawiam Eva. 

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze,za te pozytywne jak i za konstruktywną krytykę :)