2012/10/07

Versatile Blogger Award

Jesteśmy zaszczycone, otrzymałyśmy nominację do nagrody Versatile Blogger Award. Nominowaly nas dwie blogerki: Hanna - itswhiteblog.blogspot.com oraz Dorota - doriselectra.blogspot.com, zajrzyjcie do nich koniecznie!
 Dzięki nominacji jest okazja by nas poznac, każdą z osobna i obydwie razem ponieważ działamy w duecie. Poniżej kilka faktów, których o nas nie wiecie :)

Aneta

1.Wariatka, mająca trzy tysiące pomysłów na minutę :) związana z fitnessem, pochłonięta dietetyką, kończąca Kosmetologie na Wydziale Ochrony Zdrowia, uwielbiająca modę i wszystko co z nią związane. Marzy, by pomagać zakompleksionym kobietą wyjść z dołka (od tej zewnętrznej strony) i wyciągnąć z nich maximum piękna i kobiecości :)

2.Dziwoląg jakich mało :) Kawy nie piła nigdy w życiu, bo już od samego zapachu boli ją głowa. Je tylko kurczaka,bo gdy widzi inne mięso to wyobraża sobie duże zwierzęta.. Nienawidzi połączenia czekolada + owoce. Kopnięta. Nigdy do niczego się nie zmusza, bo tego nie cierpi.

3. Potrafi jak nikt w świecie zmienić zdanie w przeciągu minuty - około 5 razy. W sklepie pokocha buty, będą jej ulubionymi - po to by wrócić do domu i stwierdzić, że są najgorsze i nie wyjdzie w nich nigdzie nigdy :)

4. Uwielbia tzw. "świecidełka", zegarki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki - są niezbędne, bez nich się nie rusza. Może mieć miliony torebek i pasków, tego nigdy za dużo. Uważa, że dodatki w ubiorze są najważniejsze. Jeszcze niedawno nienawidziła złota - teraz jej pudełeczko jest nim zasypane :) Kocha czapki - wszystkie. Są idealnym wypełniaczem ubioru.

5. Nie wie jaki jest jej styl. Jest kapryśna. Lubi wszystkiego po trochu. Jeśli ma ochotę połączyć sportową czapkę z obcasami to zrobi to - bo tak chce. Ubiór na dany dzień dyktuje jej humor.

6. Bujna wyobraźnia od dziecka. Potrafi w głowie poukładać wszystko. Zaprojektować pokój - widząc go dokładnie przed oczami, wymyślić sukienkę której nigdzie nie widziała oraz zaprojektować bransoletkę, mając nadzieję, że takową znajdzie:)


O NAS :)

Poznały się na uczelni, zaraz potem okazało się, że łączy je bardzo wiele. Mężowie w tej samej sportowej branży, identyczny tok myślenia, rozumienie też to samo. Ich humoru nie rozumie nikt :) Są walnięte. Najlepiej żeby nikt nie musiał ich nigdy słuchać, bo i tak by nie zrozumiał o czym mówią. Najczęściej 30 minut rozmawiają na jakiś błahy temat, by zaraz stwierdzić, że to przecież nie ma
w ogóle znaczenia. Mają tysiące planów, inspiracji. Uwielbiają w sobie konkretność. Nie muszą się kłócić - bo najzwyczajniej nie mają o co:) Wykonują do siebie sto telefonów dziennie, z czego tylko kilka z nich ma tak na prawdę sens. Ale lubią siebie. Lubią to, że są dziwne. Śmieszy ich wiele rzeczy, które śmieszne nie są. Mają satysfakcje z tego co robią i to im wystarczy :)

Sandra

1.Interesują ją rożne dziedziny. Jakiś czas temu studiowała socjologię po to by zostać dziennikarką, ale zawiódł ją ten kierunek ,więc rzuciła to,  a po pewnym czasie odkryła, że chciałaby zostać kosmetologiem. I tak zrobiła, właśnie kończy kosmetologię, ciekawe co zrobi dalej, bo już się zastanawia. Jednocześnie pracowała w kilku miejscach, w każdym z nich poznała fajnych ludzi, a każda znajomość zdarza się w życiu po coś. Kiedy się czymś zainteresuje, pochłania ją to do reszty, skłania do poświęceń, dostaje obsesji  i obsesje ma na punkcie mody .

2. Kocha kawę, dobrą kawę. Bez kawy nie żyje, ma bardzo niskie ciśnienie i tym też tłumaczy sobie swoją miłość do kawy ,w końcu trzyma ją ona przy życiu . Od kawy zaczyna dzień, kiedy ma na nią ochotę o 1 w nocy, to ją wypije- mocną, czarną, aromatyczną i obłędnie pachnąca- zasypia wtedy spokojnie jak po ciepłym mleku. No i nikt nie może jej zrobić, ani zalać bo nie smakuje już tak samo, tym bardziej jeśli nie jest w ulubionym kubku .

3. Ma niewyparzony dziób. Nie owija w bawełnę, jeśli komuś się to nie spodoba zawsze może nie słuchać, woli powiedzieć co myśli niż gryźć się w język i udawać , ze jest fajnie, nienawidzi udawać, śmiać się, gdy wewnątrz się nie śmieje, lubi być sobą ponad wszystko.

4.Lubi rzeczy pojedyncze, oryginalne i dlatego szuka ich często w second handach. Ponadto zakochuje się w ubraniach, ostatnio na widok czapki w sklepie powiedziała po prostu: kocham ją .

Oczywiście ją kupiła, choć rozsądnie najpierw tłumaczyła sobie w myślach, że przeżyje bez niej, za chwile zakocha się znów i znów, dlatego nie lubi wydawać na rzeczy zbyt dużo. Wiecznie mówi, że nie ma w czym wyjść , ale miejsca w szafach też już nie ma. Kocha proste rzeczy uzupełniać dodatkami, wyglądają wtedy inaczej za każdym razem. Najwięcej ma butów i ciągle jej mało.  Zawsze w głowie widzi rzeczy dokładnie takie jakie chciałaby założyć, a potem jest rozczarowana ze w żadnym sklepie nie może takich znaleźć, w takich momentach stwierdza, że należałoby zostać projektantką i takie problemy skończyłyby się raz na zawsze.

5. Śniadanie robi w okularach słonecznych…Nienawidzi wstawać wcześnie, ponadto w jej kuchni zawsze świeci słońce, zakłada któreś ze swoich okularów do piżamy i  w takim szałowym zestawie robi np. jajecznicę,  co u męża wywołuje uśmiech natychmiastowy.

O NAS:
Z ich ust padają miliony słów, choć świetnie zrozumiałyby się bez nich, ale lubią sobie pogadać, o wszystkim, o niczym, czy to ma sens czy nie, buzie im się  nie zamykają, nawet kiedy zdarza się im spędzić razem, dzień czy dwa, nie mówią tylko kiedy śpią. Są wobec siebie wymagające, obie maja ambicje by to co robią robić dobrze, potrafią zwracać sobie uwagę, szanują nawzajem swoja prywatność, choć znają się kilka lat tak naprawdę chyba znają się od zawsze.

A poniżej kilka blogów, których chyba jeszcze nie ma w spisie Versatile :)
maniaszycia.blogspot.com
skinnyliar.blogspot.com
mala-czarna-style.blogspot.com
chasingfashiondream,blogspot.com
faashioon-stylist.blogspot.com

1 komentarz:

Dziękuję za pozostawione komentarze,za te pozytywne jak i za konstruktywną krytykę :)